Drewniaki

Nasza firma posiada w swojej ofercie drewniaki - obuwie, które doskonale sprawdza się zarówno w pracy, jak również można je wykorzystywać do użytku domowego. Oferujemy duży wybór modeli, dzięki czemu każdy z Państwa znajdzie odpowiadający rodzaj.

Jak wybrać najlepsze drewniaki?
Wszystko zależy od tego jakiego rodzaju drewniaków poszukujemy. Możemy wybrać modele letnie, drewniaki z odkrytymi palcami, modele całoroczne, tradycyjne, klasyczne drewniaki z białą lub kolorową cholewką, która może być wyprodukowana ze skóry, zamszu lub innych materiałów.

Drewniaki są obuwiami uniwersalnymi. Ważne jest by wybrać takie, w których podeszwa jest drewniana a sam drewniak jest pokryty antypoślizgowym materiałowym. Podobnie, jak w przypadku obuwia medycznego, ważne jest wyprofilowanie spodu. Jeśli zastanawiasz się nad doborem uniwersalnego obuwia, który jest trwały, bezpieczny i przede wszystkim wygodny drewniaki dadzą Ci ten komfort.

Dzięki temu, że w większości drewniaki są wyprodukowane z naturalnych materiałów, takich jak drewno i skóra, nie przepocimy stóp, nie dojdzie do otarć i podrażnień.

Wiecej informacji można uzyskać kontaktując się z nami telefonicznie bądź też odwiedzając jedną z naszych placówek.

Nowość
But Nowość
Model 03B PU
Rozm. damski: 35-42
Rozm. męski: 40-46
Polecany
But Polecany
Model 03S PU
Rozm. damski: 35-42
Rozm. męski: 40-46